Mezinárodní erotický veletrh EROFEST 2019

Desiree
Desiree

Desiree je moderní eshop, který se zaměřuje na nabídku kvalitních erotických pomůcek pro jednotlivce i páry. Naše produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly zdravý sexuální život a pomáhaly lidem objevovat nové radosti v intimních chvílích.

Mezinárodní erotický veletrh EROFEST se uskuteční 8. – 9. listopadu 2019 v Praze na výstavišti PVA Expo Letňany. Tato jedinečná akce bude nejen o erotice, ale i o módních trendech a lifestylu. Veletrh je cílený jak na jedince, tak i na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotiky. Prezentována bude i plastická chirurgie, vířivky, povzbuzovací a konzumační prostředky, tetování, spodní prádlo i kostýmy. Součástí veletrhu bude i večerní afterpárty plná doprovodného programu.

Osahat si budete moci nejnovější erotické pomůcky a vychytávky. Dále se můžete těšit na módní přehlídky značkového spodního prádla, soutěže o ceny, školu svádění, queer zónu, moderní vířivé vany, koktejlové bary a občerstvení, spousty krásných hostesek a svalnatých promotérů a mnoho dalšího.

Jak probíhal loňský program?

Během Erotického veletrhu Erofest vás zabaví po celou dobu doprovodný program, který se odehrává na hlavním pódiu. Od přehlídek spodního prádla, BDSM show, striptýzu, edukaci o sexualitě, představení erotických pomůcek, přes soutěže, Miss Erotika, travesti show, Ceny Erotiky, křty kalendářů a mnoho dalšího. Můžete se během dne i vy sami do programu zapojit a odnést si tak více zážitků.

little_caprice
Little Caprice
Tvář veltrhu 2018
sixx_paxx
Sixx Paxx
Nejlepší striptéři na světe
tarra_white
Tarra White
Moderátorka Erotického veltrhu

Chcete se nás na něco zeptat?

Pokud máte dotaz nebo pokud v našem obchodě chybí nějaký produkt, klikněte na tlačítko níže a pošlete nám zprávu.