5 nejlepších sexuálních pomůcek pro páry

Desiree
Desiree

Desiree je moderní eshop, který se zaměřuje na nabídku kvalitních erotických pomůcek pro jednotlivce i páry. Naše produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly zdravý sexuální život a pomáhaly lidem objevovat nové radosti v intimních chvílích.

Udělejte si večer s partnerem trochu více vzrušujícím s novým ložnicových společníkem.

V posledním desetiletí se trh sexuálních hraček rozmáhá, což je skvělé z hlediska úrovně spokojenosti a sexuální pohody. Z webových stránek plných jasně barevných silikonových pomocníků se můžete cítit trochu mimo, pokud jste nováčkem při nakupování sexuálních hraček.

Dali jsme dohromady seznam produktů, abyste si večer s partnerem mohli udělat trochu rafinovanější než obvykle.

Masážní svíčka

Svíčka a masážní olej v jednom!

Masážní svíčka s vůní červeného dřeva (sladká vůně s lehce dřevnatým nádechem). Svíčka je v dekorativní keramické nádobě s špičatým hrotem pro snadné nalévání. Jakmile svíčka svítila, pevný vosk se zahřeje a stává se výživným, voňavým masážním olejem.

Kožená pouta

Luxusní černá pouta na nohy s černou plstí a kovovým zdobením jsou vyráběna z pravé kůže. Pouta vyrábí česká firma s dlouholetou tradicí, která dbá především na kvalitu a šetrnost svých výrobku, proto pouta nezanechávají žádné oděrky a jsou velmi pohodlná.

Lubrikační gél

Vodou ředitelný a smývatelný lubrikační gel Durex s výtažkem Aloe vera. Je určen pro citlivou pokožku. Je vyrobený bez parfemace a barviv a nevytváří skvrny na prádle. Lubrikační gel má shodné pH s vaginálním, ke zvýšení vlhkosti sliznic. Možné použít s jinými erotickými pomůckami či kondomy.

Bič s třásněmi

Tento bičík doporučujeme pro páry, které chtějí rozšířit svou ložnici i o na oko drsnější pomůcky. Bičík svojí konstrukcí neumožňuje dát opravdu bolestivou ránu. Třásně na jeho konci jsou z měkké černé kůže. Třásně při dopadu na pokožku spíše poplácávají, jejich dotyk je opravdu jen něžné plácnutí. Zároveň je ale bičík krásně zpracovaný a působí na první pohled drsným dojmem.

Šukací houpačka

Luxusní černá houpačka je vyrobena z kvalitních a pevných materiálů (100% polyester). Houpačka umožňuje vyzkoušet pozice, které jsou na posteli nemožné. Velikost sedadla 88 x 60 cm. Popruhy jsou nastavitelné. Výrobek je velmi kvalitní a prošel všemi bezpečnostními testy.

Chcete se nás na něco zeptat?

Pokud máte dotaz nebo pokud v našem obchodě chybí nějaký produkt, klikněte na tlačítko níže a pošlete nám zprávu.